Nincs engedélyezve a javascript.
Álmaimban valahol

Álmaimban valahol
(E-könyv)

Elérhető nálunk:
.ePub és .mobi formátumban
2 543 Ft
Eredeti ár:
2 992 Ft

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli, javasolt könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

"A kisregény szerintem nem abban különbözik a nagytól, hogy rövidebb. Filmes hasonlattal előbbi kistotálokkal és közeliekkel operál, utóbbiból nem hiányozhat a nagytotál, a széles látószög, a tabló. Úgy is mondhatnám, hogy a kisregény emberközelibb ábrázolásmódokkal él. Hosszú és kacskaringós életem során hét kisregényt írtam.
Jelenleg nem rendelhető
Raktári kód:
748045
Megjelenés:
2016.
Oldalszám:
536
Nyelv:
magyar
Az ország leggyorsabb kiszállítása

Ismerje meg a szerzőt

Vámos Miklós
Vámos Miklós
Vámos Miklós, író.

Született Budapesten, 1950. január 29-én. Egy lánya van, Anna (1977) és két ikerfia, Henrik és Péter (2003).

Az ELTE állam és jogtudományi jogi karán tanult (1970-1975) s szerzett diplomát. Az Objektív Filmstúdió dramaturgja (1975-1992). Az Ab Ovo Kiadó egyik alapítója és vezetője (1992-1995). Az International Buda Stage művészeti vezetője (1997-2003). A Nation (USA) című hetilap tudósítója (1990–2005). Műsorokat vezetett a Magyar Televízióban (Lehetetlen, Rögtön, 2 Ember).

Fulbright-ösztöndíjasként és vendégprofesszorként két évet töltött az USÁ-ban, ahol tanított Yale School of Drama, a City University of N.Y. és más egyetemek film- és színművészeti karain. A Magyar Írók Szövetsége, a Pen klub, a MÚOSZ és a Szépírók Társasága tagja.